"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Pokój dzienny
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój dzienny
Autor Wiadomość
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-27, 21:49   Pokój dzienny

 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-04-27, 21:50   

 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-04-27, 21:50   

Rozwalił sie na kanapie i załączył TV. Kiedy zrobiło się późno, wyłączył telewizor i zasnął na kanapie.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:03   

Weszła do pokoju razem z Michasiem ;p -No ładnie się tutaj urządziłeś-rozejrzała się po pokoju, spodobał jej się.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:06   

Pokiwał głową. - Dziękuję. Jakoś się starałem, żeby było ładnie. Napijesz się czegoś? - spytał zabierając ze stolika książki.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:09   

-Jeśli możesz o poprosiłabym o Colę albo Pepsi-uśmiechnęła się do niego, powoli siadła na kanapie. Kątem oka obserwowała każdy jego ruch.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:12   

Położył książki na szafce. Poszedł do kuchni i nalał jej Coli :). Wrócił i wręczył jej szklankę. - Proszę. - Uśmiechnął się i podszedł do szafki z telewizorem. Wyszukał kilka filmów na dvd i podszedł do Melindy. Usiadł blisko niej, i pokazał jej płyty. - Co wybierasz? - spytał.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:21   

Upiła łyk Coli, gdy podał jej płyty zamyśliła się na jakiś czas-Może "Because I Said So", kocham Mady Moore i Diane Keaton-uśmiechnęła się i zerknęła na niego.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:27   

- Świetnie. - uśmiechnął się i załączył film. Zasłonił zasłonki, żeby było bardziej nastrojowo. Usiadł obok M. - Nie widziałem tego filmu, ale jestem pewny, że będzie świetny. - spojrzał na dziewczynę.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:30   

-Też tak myślę-oparła głowę na jego ramieniu-Ciekawe jacy aktorzy tam zagrają.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:33   

Objął ją nieśmiało ramieniem. Kiedy film się zaczął, spojrzał na widocznie zainteresowaną Melindę. Pomyślał, że nie będzie jej przeszkadzał. Spojrzał na ekran.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:39   

Wtuliła się w niego, kładąc swoją dłoń na jego torsie. Gdy działo się coś śmiesznego wybuchała śmiechem.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:49   

W końcu nie wytrzymał. Chwycił ją mocniej w ramiona i namiętnie pocałował.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 16:52   

Zaskoczona pocalunkiem, chwilę siedziała i gapiła się na niego. Powoli się zbliży i pocałowała go delikatnie w usta.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 17:01   

Widząc jej minę, zgłupiał. Chciał już przepraszać, ale kiedy ona go pocałowała, odwzajemnił pocałunek od razu.
 
 
Melinda
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-29, 17:03   

-Uwielbiam jak mnie całujesz-zamruczała i wtuliła się w niego mocno-Ciepły jesteś-stwierdziła, gdy się tak w niego tuliła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11