"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Salon
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon
Autor Wiadomość
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-22, 20:21   

- Chodźmy - powiedziała - ślicznie wyglądasz - dodała po chwili.
_________________

 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-02-23, 09:33   

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 09:33   

Weszła do salonu i rozsiadła sie na kanapie. Rozglądając się po wnętrzu stwierdziła, że nic się nie zmieniło. Kot Amy wskoczył obok niej i zaczął się łasić, więc pogłaskała go.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 09:33   

- Dziękuję za komplement - powiedziała Amy, wracając. Niosła herbatę i karton mleka.
- Herbatka dla ciebie, mleko dla mnie - powiedziała śmiejąc się. Miała na sobie dźinsy i ciemny golf.
- To może opowiedz mi więcej o tym, co działo się po moim wyjściu? - spytała
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 09:41   

- Dzięki - powiedziała z uśmiechem, biorąc gorącą herbatę do ręki. - Chuck był, można powiedzieć, wściekły - roześmiała się. - Chciał nagrody... - skrzywiła się. - Ale wybrnęłam tylko tym, że raz z nim zatańczyłam. Nigdy więcej. I mam się za nim wstawić. Hm, wiesz, jak chcesz, jeszcze raz możesz go walnąć, mi to nie robi różnicy. Później w sumie też wyszłam, bo nie było tak dużo ludzi i większość siedziała jakaś smętna, ale już nie miałam siły ich rozkręcać.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 09:46   

- Wybacz, nie chciałam, żebyś miała przeze mnie problemy - powiedziała - chętnie go walnę jeszcze raz, ale muszę mieć lepszy pretekst. Wczoraj oberwał za cały męski gatunek. I za sukienkę. Co prawda, wiedziałam, że nic się jej nie stanie, ale miło czasami walnąć kogoś w pysk. Musimy to powtórzyć. Wiesz co? mam zamiar zrobić swoje urodziny i zaprosić parę osób z osobami towarzyszącymi. Może byś go wzięła ze sobą? Tylko wiesz, nie może wiedzieć, że to moja imprezka - powiedziała z uśmiechem tryumfu - co ty na to?
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 09:48   

- Świetnie! Ale się zdziwi, jak poproszę, żeby przyszedł ze mną. Wczoraj byłam dla niego dość... chłodna - roześmiała się. - A kiedy masz urodziny?
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 09:49   

- 29 luty - powiedziała, śmiejąc się - ale impreza będzie chyba 28. Powiesz mu, że to w ramach rekompensaty, ok?
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 09:52   

- O matko, to ty masz urodziny co 4 lata! Ale masz szczęście... - uśmiechnęła się. - Dobra. A jakieś specjalne wymagania na tę imprezę? Stroje karate? - roześmiała się.


/przepraszam, będę za ok. 25 min..
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 09:55   

- nie, raczej wymagań nie będzie - powiedziała ze smiechem - ale może coś wymyślę, nie wiem jeszcze.



/nie ma sprawy, ja mam czas ;d
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 10:24   

- No to w takim razie znów trzeba będzie się przygotować - powiedziała i zaśmiała się. - A tak właściwie, to wydaje mi się, ze powinnyśmy być na lekcjach...
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 10:27   

- Jeszcze odkąd przyjechałam do Jorku, nie byłam w szkole - powiedziała z uśmiechem - zresztą, jakbym poszła do szkoły taka skacowana, to by mnie wywalili na zbity pysk - zaśmiała się.
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 10:32   

- No to może czas zacząć? - uśmiechnęła się do Amy zachęcająco. - Choć prawdę mówiąc, ja tez nie bywałam tam za często... - upiła łyk herbaty. - Co prawda to prawda, po imprezie nie wypada - zaśmiała się.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 10:35   

- Heh no rzeczywiście - powiedziała - o której wróciłaś wczoraj do domu? Działo się jeszcze coś ciekawego, czy tylko było nudno - spytała - nie zdziwię się, jak mnie już nie zaproszą na żadną imprezę. Będą bać się o facetów - zachichotała
_________________

 
 
Elle
[Usunięty]

Wysłany: 2009-02-23, 10:41   

- Było chyba lekko po 23:00 - zmrużyła oczy. - Bez doborowego towarzystwa, które pouciekało - nałożyła nacisk na ostatnie słowo - nie było już raczej co robić. Nie martw się, na pewno zaproszą. A jakby co, będę cię pilnować - powiedziała ze śmiechem.
 
 
Amy 
Administrator

Dołączyła: 17 Lut 2009
Posty: 2298
Wysłany: 2009-02-23, 10:44   

- Moja droga, nie upilnujesz mnie tak łatwo - zaśmiała się - pouciekali, kiedy ja dokopałam temu no, jak mu tam... nieważne - spytała - Wiesz, mogłabym mu połamać nogi, ale nie chciałam zrobić mu krzywdy za pierwszym razem - powiedziała, podkreślając 'pierwszym' - dobrze, że nie wezwali ochrony - zachichotała
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12