"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - ławki
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chuck
2010-07-06, 22:12
ławki
Autor Wiadomość
Zippora
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:34   

- Jestem pewna, że nie - odparła szczerze mówiąc nie zastanawiając się nad intencjami chłopaka gdy zadawał to pytanie. Zippie chciała zostać tu już na zawsze.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-10-01, 16:35   

 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:35   

-A tak w ogóle to co ty tu robisz? Uczysz się? - spytał, bo wprawdzie nie wiedział po co jest w tym mieście, a zapewne chciałby sie dowiedzieć.
 
 
Zippora
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:37   

- Ostatni rok w Constance Billard, a potem może NYU. Innymi słowy edukuję się - powiedziała.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:42   

-Czyli jesteś rok młodsza ode mnie. Ja już jestem na peirwszym roku w NYU. - oczywiście, że zauważył, że jest młodsza.
 
 
Zippora
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:45   

- Chodzisz na NYU? Jak tam jest? - cóż Zippora miała fioła na punkcie NYU i jeśli nie dostanie się na ten uniwersytet to pewnie załamie się, zakopie w jedwabnej pościeli i będzie pożerać czekoladki z milionów najdroższych bombonierek świata co będzie popijała czerwonym winem wytrawnym.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:47   

-To zależy z której strony patrzysz na tą uczelnie, ale jak dla mnie to moze być. - powiedział zgodnie z prawdą.
 
 
Zippora
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:48   

Zippie przemilczała więc fakt swojej fascynacji. Spojrzała na granatowy zeszyt - zaraz będę musiała uciekać - powiedziała cicho.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:51   

-Szkoda, ale chyba jeszcze kiedyś sie zoabczymy? - spytał z andzieją, bo jakos tak miłó mu sie rozmawiało z tą dziewczyną.
 
 
Zippora
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:54   

Uniosła jeden kącik ust do góry. - Napisz do mnie - wyciągnęła z torebki kartonik ze swoim numerem i podała go chłopakowi - do kiedyś tam - dodała jeszcze wstała i odeszła w kierunku swojego apartamentu.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:56   

-Do zoabczenia. - pozegnał sie z nią takim słowem i schował głęboko do keiszeni jej numer telefonu i sam takze udał sie do swojego miejsca zamieszkania.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 18:36   

Skaj przyszła sobie to central parku i usiadła na ławeczce. Znalazła w torebce papierosy i zapliła jednego (bo przecież nie 10). Dym tytoniowy nie dawął nic szczegolnego, ale cuzła jakies dziwne odprężenie.
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-10-30, 18:43   

Nate snuł się jak cień (tak właśnie, próbuję wprowadzić oniryczny nastrój!) po Central Parku. Dawno tu nie był, ale nareszcie po 91790209 odwykach, wypuszczona go na wolność. Oczywiście z jego poprzedniego, przedowykowego życia nic mu już nie zostało. Właściwie czuł się teraz jak przeciętny frajer. Taam, tak sobie idąc i rozmyślając o takiej czy innej emo sprawuni, zmęczył się i przysiadł na ławce. Na tej samej, co Skaj, chociaż nawet nie wiedział, że to jest właśnie jego niegdysiejsza przyjaciółka!
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 18:48   

Czyżby Skaj tak się zmieniła, że jej nie poznał?
Na to ona odwrociła się, by zobaczyć co za frajer się przysiadł do niej. Ku jej zdziwieniu zobaczyła ... Nate'a! Z krwi i kości Nejt Arczibald, we własnej osobie siedział obok niej! gdyby była jakąś małolatą z Constance Billard mogłaby nawet zacząć piszczeć z radości i błagać o randkę. Ale nie jest małolatą z CB. Jest Skye. Spojrząła na swojego papierosa - czy to papieros czy skręt, który daje takiego kopa, że ma się halucynacje? Jednak chyba papieros, wiec warto zaryzykowac i poprowadizć rozmowe.
- Nate?! - spytała w końcu a raczej krzyknęła jakby zobaczyła ducha.
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-10-30, 19:04   

Skoro krzyknęła, to Nate pewnie poruszył się niespokojnie, bo na odwyku ciągle ktoś krzyczał i przypomniały mu się te traumatyczne przeżycia! Spojrzał w kierunku źródła dźwięku i ujrzał SKAJ DANIELS. We własnej osobie! Ależ się ucieszył. Ową radość mogła Skaj zaobserwować w świecących oczach i szerokim uśmiechu.
- Skye Daniels! - zawołał entuzjastycznie i wyciągnął ręce, ażeby teletubisie zrobiły tulimy.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-10-30, 19:16   

No i Skaj przywitała go jakby conajmneij wrócił z wojny w Iraku.
-gdzies ty się podziewał?! - spytała wierząc już, że NAte to Nate, i nie ma halucynacji i nie rozmawia z drzewem - czy to prawda.... - nie potrafiło jej przejść przez gardło te slowo - to...z odwykiem? -
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13