"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Salon.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon.
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 20:48   

Łaał, wisniowa. Takiej to jeszcze nie piła. Dziwne.
- Tak, możesz się przebrać za batmana, albo Jerryego Springera - wymyśliła to przed chwilą, na prawdę. - Chociaż... mógłbyś się pojawić w gaciach w statki i też byłoby dobrze! - to był jeszcze lepszy pomysł. A tych gaci to mu nie daruje do końca czerwca. - Coś się stało? - spytała po chwili, bo chyba jej się wydało, że Nejta coś gryzie, bądź lekko podgryza.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
Jestem hardkorem

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 21:02   

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 21:02   

- Właściwie to nie- powiedział zgodnie z prawdą, no bo przecież teoretycznie miejsce na uniwersytecie ma zapewnione, musi jedynie zdać egzaminy. Jednak wiedział, że Blake taka rozmowa nie zadowoli. Wziął kilka łyków ze swojej szklanki, po czym odstawił ją na stół - Po prostu nie dociera do mnie, że to już praktycznie koniec. Dlatego nawet nie chce mi się iść na ten cały bal - wydusił to z siebie wreszcie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 21:09   

- Boisz się ? - ok, zdziwiła ją taka odpowiedź.Chodziło jej oczywiście o ten przyszły rok, nie o bal, no bo co w nim może być strasznego? - Więc... zostaniesz w domu, będziesz oglądał filmy i tak dalej? - tym razem spytała o bal. I nie, nie było w tym ani krzty pretensji ani niczego podobnego. Ot, tak, była ciekawa jego odpowiedzi.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 21:19   

- Nawet nie chodzi o to, że się boję. Po prostu nie wiem, czy studia i tak dalej, to właśnie to, co chcę robić w życiu. Nie chcę skończyć jak mój ojciec - jakie rozmowy w toku, o cholera - Filmy? Dobry pomysł. Jeszcze o tym nie myślałem - przyznał, sięgając po whiskey.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 21:30   

- A co innego chciałbyś robić? - podtrzymała konwersację, niczym Drzazga. Bo bo, niech ją w koncu uświadomi, bo tak na prawdę jeszcze niewiele o nim wiedziała.
- Można jeszcze poczytać? - dodała tak, jakby mówiła o wakacjach w jakimś egzotycznym kraju.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 21:56   

Drzyzga, drzazga jeden pies.
- Mieszkać na yachcie, pływać po świecie- wzruszył lekko ramionami, jakby to było całkiem możliwe. Chociaż wiedział, że ojciec by go znalazł i zabił, no.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 22:04   

- Znam jednego, z którym mógłbys o tym porozmawiać - powiedziała sięgając po swoje malinowe coś. Przypomniała sobie owego kogoś, a tak się składało, że był to brat Skye, i jakoś nie widziała Nate'a w podobnej roli. - Na prawdę tego chcesz ? - wydało się jej to dziwne, no niestety.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 22:11   

wiśniowe, korwa! - No bo pomyśl, pójdę na studia, dostanę nudną pracę, moje życie zrobi się jeszcze nudniejsze od pracy i skończę jako czterdziestoletni recydywista, którego jedyną rozrywką będzie koniak z resztą nudnych kumpli - skrzywił się, bo ten opis idealnie pasował do jego ojca - Zresztą, nieważne. Ty zamierzasz iść?- zmienił temat, bo ten mu był nie w smak xd
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 22:16   

malinowa, wisniowa, jeden pies ! ;d nie odrozniam tegoz smaku.
Nastąpiła 340minutowa cisza, podczas której Blake zastanawiała się, czy zamierzała tam iść. Iść i egzystować tam, czy nie iśc? Oto jest pytanie. - Nie wiem... - zastanawiała się głośno, chcąc wyjść na taką luźnoo, bo jak każda dziewczynka chciała być księżniczkoo i poszeleścić kiecką na balu. Ale jak wiadomo, są dwie strony medalu, wisiorka czy tam czego.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 22:26   

- No bo jakbyś szła, to ja chyba też pójdę- zdecydował jednak, no bo co, Blejk pociśnie na bal, bez gaci, a tam 717689 napalonych maturzystów, co to chco zaciągnąć jakooś dziewke do motelu. Amerikan paj oglądał, to wie, jak to jest.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 22:36   

tak sie sklada, ze blejk nie oglądała amerikan paj, duża strata chyba.- gdybys chcial zostac.. mogę zostać z Tobą - powiedziala, bo chybafacet w gaciach w statki nie byl pewien swojego pomyslu. bo w koncu, do jakiegos tam konsensusu dojdą.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-04, 16:09   

- Zawsze możemy pójść, a jak nam się nie będzie podobało, to wrócimy - odparł, chociaż dało się wychwycić intonację pytającą, no bo nie był pewien czy to najlepszy pomysł. Chociaż zobaczenie Blejk w jakiejś kiecy było kuszące.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-04, 22:10   

- możemy tak zrobić - odpowiedziała po chwili namysłu. No bo, przecież nie mogła odmówić sobie możliwości zobaczenia Nejta w garniaku ! Myśląc o tymże stroju uświadomiła sobie, że przesiedziała tutaj chyba całą wieczność. - Twoich rodziców nie będzie ? - spytała z czystej ciekawości, mając zamiar wynieść swoją szanowną z tego domostwa. No i wyniosła po jakimś czasie bo, ej, może nejt chciał odkurzyć albo umyć naczynia ?
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-07, 00:02   

Wrócił grzecznie przed północą.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-07, 17:50   

puk puk w drzwi co prowadzily prosto do salonu. Przyszla tu, no bo gdzie mogla sie podziac w niedziele popoludnie, gdy czynila sie straszna nuda i nikt jej nie lubil ? :<
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11