"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Salon.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Salon.
Autor Wiadomość
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-01, 23:56   

Czekał na nią i czekał, aż prawie zasnął. Toteż otworzył zaspany. Oprócz gaci w statki miał jeszcze tiszerta i dres z czema paskami, nie ma tak dobrze - Nikogo nie ma- oznajmił, otwierając szerzej drzwi i wciągając ją do środka, sa sa sa.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
REKLAMA 
waszka g

Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-01, 23:59   

 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-01, 23:59   

Łał, czuła się jak na potajemnym spotkaniu konspiracyjnym. Powinna wyciągnąć zza pazuchy 30 ludzi, flaszkę i serpentyny w spreju.
- Cześć leniu - powiedziała szczerząc się, po czym dała mu biiig kissa. Za ten dres, bo był fajny.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-02, 00:03   

Okej, ten kiss go rozbudził, więc chwycił ją za rękę, no bo przecież nie za włosy i pokonał dzielącą ich od kanapy odległość, po czym opadł na kanapę, pociągając Blejk za sobą tak, że wylądowała na jego kolaniskach, pewnie czuła się jak u Mikołaja, tylko takiego bez brody i w fajniejszych ciuszkach - Cześć - powiedział z zacieszem, chociaż powitanie fajne mieli już za sobą.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-02, 00:09   

Boże Narodzenie! Tylko ten mikołaj jakis cherlawy,acz bardziej ruchliwy.
Pocałowała go znowu, bo nie mogła się powstrzymać. - Tęskniłam za Tobą - powiedziała z uśmiechem, chociaż niedawno się widzieli.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-02, 00:16   

Odwzajemnił pocałunek, nawet go pogłębiając. Stwierdził, że całowanie Blake stanie się jego nowym nałogiem, no, uzbierała mu się już całkiem pokaźna kolekcja nałogów - Lubię cię stęsknioną - powiedział rozbawiony, tylko na chwilę się od niej odrywając, po setnej sekundzie przerwy, znowu ją pocałował, tym razem delikatniej, bo ktoś tam kiedyś powiedział, że przyjemności należy sobie dozować.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-02, 00:23   

Dobry z Nejta był dozownik. Blejk za to stwierdziła, że mogłaby go pożreć żywcem,w całości, ale wtedy nie miałaby się z kim całować, więc porzuciła ten niecny pomysł.
- Na pewno nikogo nie ma w domu? - upewniła się, gdy wycałowała chyba każdy mozliwy milimter jego ust, a trzeba zauważyć, że usta miał niemałe.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-02, 00:27   

- Jak chcesz, to możesz sama sprawdzić - zaśmiał się, no bo rozbawiło go to, że tak się tym przejmowała. No i przeniósł pocałunki na jej szyję, co by sobie te blejkowe usta odpoczęły, skoro tak się nacałowały, no nie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-02, 00:34   

Niech sobie z niej nie żartuje, bo sobie pojdzie!
A rozne sie w zyciu rzeczy zdarzają,punkd, mamy cie, ukryta kamera. Ale skoro familii nie było, Blejkowa nie musiala sie przejmowac tym, ze egzystuje na kolanach syna pani Archibald, co więcej, na jej kanapie. Złapała Nejta za ramię, chyba trochę za mocno, bo poczuła jak drętwieją jej palce. - Przepraszam - powiedziała szeptem, jakby dalej myslała, że nie są sami.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-02, 00:38   

Na tyle mocno, że zaprzestał całowania i wrócił spojrzeniem do jej twarzy, zatrzymując je na oczach dziewoi, tak a la 'cześć mała, masz mapę, bo zgubiłem się w twoich oczach' - Blake, wyluzuj - powiedział miętko, bo nie był na nio zły, że nie potrafił się wychillować nie w swoim domku.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-02, 00:42   

- Przepraszam - powtórzyła znowu, patrząc na niego tak a la 'wybacz mały, ale nie mam mapy'. Bo się na prawdę przejęła, że albo go zabolało, albo to z nioo jest coś nie tak.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 20:04   

- Spoko- rzucił beztrosko, jak rasowy P.Diddy i dał rękę wzdłuż oparcia kanapy. Jednak nie było tak do końca spoko, no bo ej, on założył gatki w statki, a ona go tu traktuje paznokciami, ale dobra, choj z tym - Napijesz się czegoś, czy coś? - spytał, kiedy zapadła między nimi cisza jak na lekcji, lepiej późno niż wcale.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 20:24   

- Jasne - odpowiedziała, bo nie piła chyba od 40 dni. Coś jak 40dniowa wędrówka po pustyni. - Jeszcze raz, przepraszam - powiedziała po chwili, mając na mysli nie swoje paznokcie, a to, że po prostu się nie wyluzowała.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 20:31   

- Jakieś specjalne życzenia, czy wystarczy to, co zwykle? - przez 'to co zwykle' rozumiał martini, bo z tego co zarejestrował, jest to ulubiony trunek Blake. Zsunął ją lekko ze swoich kolan i wstał z kanapy, podchodząc do barku. To, że mogła chcieć po prostu wodę albo sok, nawet nie przyszło mu do głowy - O co chodzi z tym balem? Byłem ostatnio w szkole, wszyscy gadają tylko o tym - przewrócił oczami, chociaż ona nie mogła tego widzieć, bo stał już tyłem do niej, twarzą do barku i tam alkohol prerparink.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-06-03, 20:37   

To co zwykle mogło być za nudne, hmm. - Zdam się na Ciebie - powiedziała tonem sugerującym, ze fajnie byłoby gdyby nejt włączył właśnie teraz przycisk pałer, uruchamiający kreatywność.
- Jak to o co? - zdziwiła się. Bal to bal, co w tym dziwnego? :) - Niedługo mamy bal maturalny - oświadczyła niczym jakiś prezydencik na wizji, lajf oczywiście.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-06-03, 20:43   

- O ile zdam maturę- wysapał pod nosem, hałasując szklaneczkami, butelkami i innymi takimi fajnymi rzeczami, więc pewnie Blejk tego nie słyszała - No ale, maskarada? To jakiś bal przebierańców? - wysunął takie zapytanie, zerkając na nią przez ramię. Nie wiedział, czy ma wygrzebywać z szafy strój spidermana, co nie. W jego głosie dało się słyszeć ironię poniekąd. W końcu wybrał dla blejk wiśniową brandy, co by się nie upiła. No i wrócił na sofę, na której usiadł nawet, wcześniej wręczając jej kieliszek z alkoholem. Sobie wziął oczywiście whiskey, co będzie cudował.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11