"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - salon
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
salon
Autor Wiadomość
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:06   

Pomachała jej ale nie ruszyła się z kanapy. Napiła się ze szklanki i uśmiechnęła się.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-08-20, 21:07   

 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:07   

- Przejdziemy sie na taras? Mam ochote zapalic.
 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:08   

Sophie dalej siedziala na kanapie z drinkiem w reku. Jej rozmowca Donnie na chwile wyszedl. Rozgladala sie dookola.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:10   

- Jasne. - pokiwała głową i wstała ze szklanką w ręce. Kiedy mijała S. szepnęła jej do ucha. - Wybacz, mam randkę. Zobaczymy się później. - wyszczerzyła się i poszła z Sebastianem na taras i S. zacznie.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-08-20, 21:12   

Uśmiechnęła się słysząc słowa A i usiadła obok C.
-Skye - rzuciła - pytanie nr 1 czy tu jest samoobsługa? - spytała patrząc na kieliszek Cherri
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:15   

- Sophie - usmiechnela sie.
- Tak, ale jesli chcesz moge zrobic Ci cos na rozgrzewke. Jestem niezla w robieniu drinow.
 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-08-20, 21:17   

Znów się zaśmiała. Kto mógłby być lepszy w tym od Skye? Ale dała jej szanse.
- zrób coś egzotycznego - powiedziała i dodała po namyśle z niewinnym uśmiechem - aha, i sprawdź czy jest daniels -
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-08-20, 21:18   

Wszedł do czyjegoś salonu, gdzie miał nadzieję znaleźć znajomych, których w końcu tak długo nie widział, nawet nie wysłał do nikogo pocztówki, bo znaczki w Hongkongu strasznie dużo kosztują a Nate nie wie, jak smakuje uleganie szaleństwu, więc nie przepuścił rodzinnej fortuny na chińskiej poczcie. Za to przywiózł małe suweniry w postaci chińskich skrętów, które w sumie nie różniły się niczym od tych amerykańskich i dzięki którym jakoś udaje mu się teraz znosić zmiany czasu. Nie dostrzegając nigdzie Blake, która podczas jego nieobecności przechrzciła się na Serenę, podszedł do prowizorycznego barku i nalał sobie łiskacza.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-08-20, 21:22   

Pomachała Nejtowi, nie wiedząc czy on czasem też się nie przechrzcił, tyle, że na jakieś chińskie imie typu Nagasato Zajabato.
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:23   

Podeszla do baru. Wziela wodke, sok pomaranczowy, ananasowy, sok z limetki, cukier waniliowy i przygotowala drinka, ktorego ozdobila plasterkami pomaranczy. Jednoczesnie przygladala sie chlopakowi obok, ktory nalewal sobie whisky.
- Przepraszam... Czy ty jestes moze Chuck?...
 
 
Chuck 
Administrator
I'm Chuck Bass


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 429
Skąd: z Czaklandi...
Wysłany: 2009-08-20, 21:24   

Po pewnym czasie zjawił sie tu on rozgladał się lekko za jakimiś fajnymi laseczkami ale nic jeszcze ciekawego nie ujrzał. Ręce włożone do kieszeni miał i tak sobie stał, spojrzał i zobaczył Archibalda lekko spojrzał na niego spod brwi i przez chwile miał zamiar do niego podejść ale postanowił jeszcze z tym poczekać. Rozglądał się za jakimś barkim i wkońcu ujrzał i podszedł tam, nalał do szklanki sobie szkockiej i lekko oparł się plecami o jakiś blat.
_________________


 
 
Cherri
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-20, 21:28   

Nie uslyszawszy odpowiedzi od chlopaka z flagą Chin na koszuli pokrecila glowa i zaniosla drink Skye, wciaz obserwujac bar.
- Prosze - powiedziala.
- Nie wiem, co lubisz, ale mam nadzieje, ze bedzie Ci smakowal.
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-08-20, 21:28   

Spojrzał na dziewczynę, wolno przybliżając szklankę do ust. Korciło go, żeby powiedzieć, że tak i owszem, jest Chuckiem. Ale jej lekko przestraszone spojrzenie zasiało w upalonym umyśle Nate'a ziarno niepokoju, więc tego nie zrobił.
- Nie, ja jestem tylko Nate- uśmiechnął się kącikowo, odmachując przy okazji Skye, na widok której znacznie poszerzył uśmiech - Chuck będzie gościem w limuzynie. I w szaliku - dodał, zerkając jeszcze na nieznajomą, po czym wyminął ją i podszedł do Danielsowej, i uwalił się obok niej na kanapie - Czeeeść, pamiętasz mnie jeszcze? - wyszczerzył zęby w głupim uśmiechu, bo to w końcu arczibald, nie oszukujmy się, ma w sobie dużo z kretyna.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Skye 
Administrator
Dance In the Dark


Wiek: 33
Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 4514
Wysłany: 2009-08-20, 21:31   

-coś ty za jeden? - spytała odsuwajac się z udawanym wstrętem - a chwila, to ten, ten...bass?nieee daniels? nie, to przecież ja. Nate! - klasnęła w dłonie - gdzies podziewałeś tak długo? Pracowąłeś na plantacji ryżu? - Spojrzała na Sophie oczekując na swojego drinka i zauważyła Chucka - oho, szykuje się rozdziewiczanie - powiedziała pod nosem
_________________

Skye Daniels, lat 20
o niej,telefon, mail, icq, apartament



Mariah Disco, 18 lat
o niej,telefon, mail, icq, mieszkanie
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-08-20, 21:41   

- Byłaś blisko, tyle, że skręcałem długopisy made in czajna, w fabryce w Hongkongu- obwieścił dumny ze swej pracy, bo jak wiadomo, żadna nie hańbi. Poczuł na sobie czyjś wzrok i możecie sobie tylko wyobrazić jego zaskoczenie, kiedy odkrył, że wlepione w niego oczy nie należą do Faith tylko do Chucka Bassa! - O, to jest właśnie Chuck - powiedział do nieznajomej, która musiała znać się ze Skye, bo zaserwowała jej drinka. Albo może tu obsługiwała? Nieważne. Skinął Chuckowi ręką, wciąż nie będąc pewnym czy to prawdziwy Bass czy jedna z chińskich podróbek, z którymi ostatnio spędził sporo czasu.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12