"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - sypialnia S.
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
sypialnia S.
Autor Wiadomość
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 02:40   

Obróciła się bladolica na brzuch, żeby mieć lepsze pole widzenia. - Masz szczęście, że nie jesteś gollumem. - powiedziała ostrzegawczo trochę, robiąc poker fejs. - Bo inaczej, obraziłabym się. - dodała, dając mu do zrozumienia, że nie jest typową blondynką i załapała aluzyję.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
REKLAMA 
Jestem hardkorem

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 02:46   

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 02:46   

- Przepraszam- też się przeturlał, pełne akrobacje et setera, również znajdując się na brzuchu - Po prostu ciągle jestem zazdrosny, chyba muszę napisać o tym do brawo - dodał MIŁYM TONEM xd.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 02:50   

MIŁY TON oczywiscie udobruchal naiwną blejk xd - Na twoim miejscu też byłabym zazdrosna - zemsta to się nazywa, na wielką skalę, szyderczy smiech. - Napiszmy razem, ja się pożalę na Twoją słabę opaleniznę - wymyśliła po chwili, po czym pocałowała Nejta w usta, tak, wlasnie tam!
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 02:54   

- Osz ty! Myślisz, że co, do mnie nie zagadują panienki na plaży? - wysapał jeszcze, zanim zamknęła mu twarzową pocałunkiem, który oczywiście odwzajemnił, a jakże - Ty podstępem mnie tu zwabiłaś, kusząc parówkami, ażeby mnie zacałować w sypialni - że niby to go bolało, aha, aha. nie, żeby miał coś przeciwko
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 02:58   

Uśmiechnęła się podstępnie, szatańsko i w ogóle krułela demą. - Pewnie, że nie zagadują, bo wiedzą, że lecisz na parowki, a w tym miescie tylko ja lece na parowkarzy! - odparła, po czym kontynuowała to, po co go tu zwabiła, tak żeby go bolało xd
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 03:03   

- No to byś się zdziwiła. Dzisiaj jedna chciała się ze mną spiknąć na wieczór - wyszczerzył się szatańsko nim blejk znowu wpiła się w jego usta. Chyba naprawdę za nim tęskniła. Było mu już niewygodnie na tym brzuchu, więc przewrócił się znowu na plecy, przyciągając jednak blejkową do siebie, żeby nie daj buk (!) nie przestawała go całować.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 03:08   

Dał buk, oczywiscie, ze na chwile przestala. - Jakaś żona Saurona? - nie dosc, ze rym, to jeszcze klimat wladcy pierscionka pozostal. - I co, umówiłeś się z nią? - oczywiscie czysta ciekawosc, nie zaraz tam jakas zazdrosc. Spojrzala w nejtowe oczy, swiecace jak miliony pieniążków, żeby się dobrze nad odpowiedzia zastanowil xd
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 03:12   

- Nie, tak sobie pomyślałem, że tobie by się takie nocne włajaże z obcymi panienami nie spodobały- miły ton 'n' przymilny uśmiech ow kors poszły w ruch, pełen serwis - I nie żona Saurona, tylko Wiara! Tak się nazywała- zna języki obce, to wie, co Faith znaczy, nie.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 03:20   

Odtańczyła brwiami taniec z gwiazdami. - Fejt? - no, ba, byla przeciez bystra, to wiedziala, ze nie nazywa sie ludzi wiara, tylko to tam jakos obcojezycznie jest. - Nie spodobalyby mi się, prawda, prawda. - przyznala mu rację, bo ta fejt to nie specjalnie przypadla jej do gustu.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 03:22   

- To ty ją znasz? Skąd?- domyślił się, zmyślny z niego chłop, co prawda nie z mazur, ale to i tak fajnie, nie? Wszedł pod kołdrę, bo tyłek mu zmarzł, w końcu odziany był ten tyłek już tylko w bokserki. Ułożył głowę wygodnie na poduszce i zamknął oczy czekając na odpowiedź Blejk.
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 03:25   

- Z gejowskiego klubu dla lesbijek - odparła wchodząc pod tą kołdrę również, bo pewnie też było blejk zimno, nie miala co prawda na sobie bokserek, ale tez wiało jej w cztery litery. - Olać ją - nakazała taką rzecz, bo przecież w łóżku, jakkolwiek to rozumieć, nie powinni gadać o osobie, co się podwala do jednej z osob egzystujących w owym łożu.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Nate 
I♥New York
Jestem hardkorem


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 1540
Wysłany: 2009-07-09, 03:28   

- Mhm - wymruczał choć nie był kotem, przytulając się do niej, żeby obojgu było cieplej - Dobranoc, złośnico - tako rzekł, przymykając powieki i odpływając do krainy snów, ahoj żeglarze!
_________________
Nate Archibald, 19 lat

o korwa, to nie wymaga większego komentarza.


 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 03:29   

- Dobranoc, solarboju - odparła już pewnie przez sen, bo sobie płynęła gondoloo do krainy, gdzie aniołki skaczą po tęczy.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-09, 12:37   

dwunasta czydzieści siedem już wybiła, przynajmniej na zegarze, który znajdował się na ścianie. Blejk więc wstała, przecierając oczy, drapiąc się po głowie i robiąc różne inne, dziwne nieogary. Ziew za ziewem, jednak postanowiła uczynić taki suprajs i zdrobić im na śniadanie parówki. Opuściła więc łoże, powstrzymując się od śmiechu, gdyż Nejt wyglądał conajmniej śmiesznie, gdy spał.
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Serena 
Administrator
waszka g


Wiek: 32
Dołączyła: 09 Sty 2009
Posty: 4882
Wysłany: 2009-07-26, 23:01   

Uskuteczniała pakowanie tysiąca kompletów bikini, sandałów i sukienuch. Pełen serwis, chociaż gosposi nie ma w tym domu :<
_________________
Serena Blake Van Der Woodsen. 19 lat

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12