"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia
Autor Wiadomość
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:10   

Nie no bo on ją tak delikatnie całował. Nagle przestał i spojrzał jej głęboko w oczy. - Kocham cię. - wyszeptał.
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-07-02, 15:11   

 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:11   

-Już to mówiłeś. - powiedziała i namietnie pocałowała jego w usta.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:16   

- Mogę to powtarzać całe życie. - powiedział między pocałunkami. - Kocham cię, kocham cię. - dobra. Zachowywał się już trochę jak wariat. No ale to nie jego wina, że się zakochał, co nie?
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:18   

-Przestań tyle to mówić, bo wpadnę w samozachwyt. - powiadziała i zaczęła się z neigo śmiać.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:24   

- Nie moja wina, że się zabujałem. - powiedział jak dziecko. - A może pójdziemy się przejść po plaży? - zaproponował.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:27   

-No tak trzeba wykorzystać taką ładna pogodę. - powiedziała patrzac za okno. Pocałowała go w usta i uciekła mu spod kołdry łapiąc szlafrok ubrała go i pobiegła do obszernej szafy.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:38   

Kiedy ona mu uciekła, też wstał i ubrał na siebie swoje rzeczy. Powiedzmy, że zanim wczoraj przyjechał do Emily na swoim motorze to był na plaży. Tak więc miał na sobie. Poszedł do salonu i ubrał swoją kurtkę. - Zabierz jakąś kurtkę. - krzyknął żeby go usłyszała i usiadł sobie na kanapie w salonie.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-02, 15:41   

Zdzwiło jato troche, że ma zabrać kurtke w taka pogodę no ale ubrawszy sie w strój kąpielwoy a późneij właścwy strój złapała za kurtkę i poszła w strone salonu.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:45   

Weszli tutaj, a Emily momentalnie znikła z oczu Chace i weszła do łazienki, która była zaraz przy sypailni, a taa ubrała sie w swoja mało seksowna pizame i po pięciu minutach wróciła do sypialni patrząc jaka ma okropna pizame, ale co zrobic.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:50   

A on zdjął koszulę i spodnie i został w samych bokserkach. - Ślicznie wyglądasz w tej piżamce. - powiedział bo piżamka była w słodkie misie czy coś, a emily słodko w niej wyglądała.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:52   

-Przestan. Jest taka niewinna.. ale nie mam innej, niestety. - powiedziała i wskoczyła czym prędzej do łożka, aby juznie musiał patrzeć na tą piżamę.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:55   

- Jest słodka. - powiedział i wszedł pod kołdrę obok. Objął ją i przytulił.
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:57   

-tak, jest słodka jak bestia z tego filmu o pięknej i besti. - powiedziała i dała mu długiego całusa.
-Doranoc. - powiedziała zaraz po pocałunku posyłajac mu jeszcze swój usmeich.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-05, 23:59   

Zgasił lampkę na stoliku nocnym. - Dobranoc. - szepnął i zasnęli.
/i dobranoc, ja też ide :)
 
 
sq.
[Usunięty]

Wysłany: 2009-07-06, 00:00   

Wtuliła sie jeszcze tlyko w neigo i zamknela oczy, po czym pogrążyła sie w śnie.
/dobranoc ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11