"> "> The best Gossip Girl RPG :: Zobacz temat - Sypialnia Luke'a
The best Gossip Girl RPG Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sypialnia Luke'a
Autor Wiadomość
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-09, 22:41   Sypialnia Luke'a

Ostatnio zmieniony przez Avril 2009-06-04, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA

Wysłany: 2009-05-09, 22:43   

Ostatnio zmieniony przez Avril 2009-06-04, 13:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-09, 22:43   

- Masz jakąś piżamę? - spytała
- Pewnie. - powiedział i wyciągnął piżamę z walizki. Gordon biegał po pokoju obwąchując każdy mebel. - Dziękuję, że mogę z tobą zostać. - powiedział siadając na łóżku.
- Jutro pogadamy. Wyśpij się. Dobranoc. - uśmiechnęła się i wyszła z pokoju.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-11, 13:08   

Stanęła w drzwiach. - Wstawaj śpiochu. - prawie krzyknęła.
- Mhm... - mruknął i przekręcił się na drugą stronę po czym naciągnął kłodrę na głwę.
Avril westchnęła i podeszła do łóżka. Pociągnęła kołdrę.

- Ejj... Co ty robisz?! - oburzył się. - Przeciez powiedziałem, że zaraz wstaję - powiedział a Gordon wskoczył na łóżko.
- Wstawaj teraz. Musimy pogadać co z tobą zrobić. - powiedziała wychodząc z pokoju. - Zrobie ci śniadanie. - poinformowała i poszła do kuchni.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-28, 14:13   

Wieczorem położyła się spać i od razu zasnął. Rano usłyszał, że ktoś się na dole krząta. Zgramoliła się z łóżka i poszedł do kuchni.
 
 
Avril
[Usunięty]

Wysłany: 2009-06-13, 23:18   

Wszedł do pokoju. Wyciągnął spod łóżka walizkę i rzucił ją na łóżko. Podszedł do szafy i wyciągnał rzeczy z niej i zaczął wrzucać ja do walizki.
- Hej co ty wyrabiasz. - weszła do pokoju i wysypała ubrania z walizki, która włożyła później pod łóżko.
- Pakuję się. Nie widzisz?! - krzyczał ze łzami w oczach. - Nikt mnie nie chce. Ojciec mnie nie chce, dziadkowie nie, Moja jedyna siostra też nie, to co mam niby zrobić?! - spytał.
- Ona naprawde Cię kocha. - powiedziała i usiadła na łóżku. - Dzisiaj ma po prostu zły dzień i chciała się na kimś wyżyć. - wytłumaczyła mu. - A teraz ubarnia prosze z powrotem włożyć do szafi i iść spać, powiedziała.
Podszedł do Jess. - Naprawdę tak myślisz? - spytała patrząc na nią.
- Ja to wiem. - powiedziała i uśmiechneła się do chłopaka
Też się uśmiechnął do niej. Wział rzeczy z łóżka i wcisnął do szafy. Potem ściągnął buty i wgramoliła się pod kołderkę.
Usiadła na brzegu jego łóżka. - Bajeczki chyba nie muszę ci opowiadać co? - spytała.
W tej chwili, w drzwiach pojawiła się Avril. - Hej. - pomachała im ręką. - Idziecie spać? - spytała już milszym głosem.
Najpierw spojrzał na nią tak odruchowo ale póżniej przekręcił się na drugi bok i zamknął oczy.
Avril dała znacz Jess głową, żeby wyszła.
- Dobranoc Luke. - powiedziała i poczochrała go lekko. - Tylko nie strzel znów czegoś głupiego. - szepnęła kiedy wychodziła.
- Luke, bardzo się na mnie gniewasz? - spytała siadając na wcześniejszym miejscu Jess. L. jej nie odpowiedział.
- Przepraszam cię za to co powiedziałam. Miałam dzisiaj zły dzień i w ogóle. - powiedziała. - Jeszcze raz przepraszam. - powiedziała i spojrzała na Luke'a.
Ten odwrócił głowę i spojrzał na Avril lecz po chili znów się odwrócił do niej plecami.
- Nie to nie. - powiedziała i wstała. Nachyliła się nad nim i pocałowała go w czoło. - Przepraszam i dobranoc. - szepnęła i wyszła gasząc światło i zmykając za sobą dzrwi.
A Luke po chwili zasnął.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama




90210 i Beverly Hills 90210






Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12